1-as vaizdas iš 44-ių vaizdų
"Ispanija-Lietuva 2006 "
Atgal
Stop
Toliau

2006 metų balandžio 21 - gegužės 12

      "Kai dievas dalino visiems gyviesiems savo tvariniams kailius, ragus, sparnus, nagus ir kitokias vindikacines priemones, eilės gale atsidūrusiam žmogui nieko neliko. Pagalvojo dievas ir davė jam vynuoges, pakeitusias kailius, ragus, sparnus ir nagus".
      Šiuo padavimu labiausiai džiaugiasi žmonės, turintys alkoholinę priklausomybę. O likusieji - abejoja. Kaip ten bebūtų, bet "darbas" nėra pirmapradė žmogaus paskirtis. Žmogus neturi didelių rankų kroviniams tampyti, ar ilgų ilčių urvams kasti. Tačiau jis turi ilgas kojas vaikytis grobį ir keliauti. Štai kodėl kelionės yra pats mėgstamiausias žmogaus užsiėmimas.
      Pasitaikius galimybei plaukti iš Ispanijos į Lietuvą su patikima jachta, aš per vieną dieną apsisprendžiau vykti į Ispaniją. Kelių SMS pagalba buvau priimtas į komandą, vieno telefoninio skambučio pagalba užsisakiau lėktuvo bilietą į La Coruna (susitikimo uostą) ir saulei nusileidus jau turėjau susikrovęs dvi nedideles rankines su savo kelioniniu bagažu, kurio didžiausią dalį užėmė guminiai batai. Visa kitka buvo:
      1. Buriuotojo striukė.
      2. Buriuotojo kelnės.
      3. Kepurė su snapeliu ir šilta slidininko kepurė.
      4. Keli šilti viršutiniai ir apatiniai drabužiai.
      5. Trys apatinių pakaitos.
      6. Ketverios poros kojinių.
      7. Asmeninės higienos priemonės.
      8. Ketvirtis juodos lietuviškos duonos.
      9. 0,5 kg kavos "Edusho".
      10. Dan Brauno knyga "Da Vinčio Kodas"
      Manęs laukė 1'500 jūrmylių kelionė jūromis ir kanalais, kuri bus įtraukta į 3'000 jūrmylių nuotolį, nuplauktą per visą 2006 metų navigacijos sezoną.